Haber

Yollardaki durum

Karayollarının imalat, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre Edirne-Kırklareli yolunun 30-41. Kilometrelerce yapılan çalışma nedeniyle sürücüler trafik işaret ve işaretlerine uymak zorunda.

Çorlu-Kınalı ayrımı yolunun 35-38. 6. kilometrede (Çorlu yönü) üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım Silivri yönünden gidiş-dönüş şeklinde devam ediyor.

Kızılcahamam-Ankara yolunun 45-46. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle Kızılcahamam-Ankara yönü trafiğe kapatılırken, ulaşım çift yönlü diğer istikamette yapılıyor.

Osmaniye-Gaziantep yolu, 7-9. Üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatıldı. Bu bölümde ulaşım kontrollü olarak devam etmektedir.

Esenboğa Havalimanı kavşağı-Çubuk-Şabanözü yolu 15-25. Kilometrelerce yapılan imalat çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretlerine uyması, hafriyat çalışmaları nedeniyle yola taş, kaya ve toprak düşme riskine karşı dikkatli izlemesi gerekiyor.

Kırşehir-Kayseri yolunun 1-3. Kaldırım çalışması nedeniyle saat 17.00’ye kadar ulaşım sol şeritten sağlanacak.

Çatalzeytin-Türkeli-Ayancık yolunun 35-36. Heyelanlarda heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle denetimli olarak ulaşım sağlanmaktadır.

Söke-Koçarlı-Cincin-Aydın yolunun 48-49. kilometre (Çakırbeyli mevkii), Adnan Menderes Müzesi turizm yolu yapım işi nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmesi gerekiyor.

Beşikdüzü-Trabzon yolunun 45’inci kilometresindeki Akyazı Tüneli’nde elektrik ve elektronik sistemlerinin bakım ve onarım çalışması nedeniyle ulaşım tek şeritten denetimli olarak 31 Aralık’a kadar çift yönlü 08.00-20.00 saatleri arasında devam edecek.

Uşak-Ulubey-Eşme yolunun 22-23. Kilometrelerce yapılan üretim çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik levhalarına ve işaretçilere dikkat etmesi önem arz ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu